[metaslider id="473"]

Відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня о 10-00 на центральній площі смт Нижні Сірогози відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Під час мітингу до ветеранів та земляків з щирими словами вітань та побажаннями миру і добробуту, вдячності за військовий і трудовий подвиг у роки війни та повоєнної відбудови звернулися голова районної державної адміністрації Павлов П.С., голова районної ради Яців І.Г. та голова районної організації ветеранів війни та праці Шокарєв А.М.

Вони подякували ветеранам війни за перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, висловили слова глибокої поваги військовослужбовцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності України та матерям, чиї сини загинули в АТО, за те, що вони виховали справжніх Героїв.

Наприкінці мітингу пам’ять загиблих захисників Вітчизни, а також всіх ветеранів, хто не дожив до сьогоднішнього дня, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти і вінки до меморіалу «Скорботна мати», пам’ятника «Танк», пам’ятника воїнам, що воювали на території інших держав, а також до пам’ятного знаку вшанування подвигу учасників АТО та загиблих.

Продовжилось святкування у комунальному закладі «Нижньосірогозький районний будинок культури», де художні колективи районного будинку культури, а також учні Нижньосірогозької ЗОШ влаштували святковий концерт.

Інші новини

Інша мова