[metaslider id="473"]

Депутати за роботою

28 травня 2019 року  під головуванням Копенко В.А. відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, молоді і спорту, культури, гласності, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями та з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення.

У ході засідання члени постійних комісій погодили внесення змін до районних програм: Електронна охорона здоров`я» на 2017-2020 роки, боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023;  розглянули та обговорили інформації про хід виконання районних програм: «Розвиток людського капіталу Нижньосірогозького району на 2017-2023 роки, соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2019 роки, фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, спортивних клубів та федерацій з видів спорту Нижньосірогозького району на 2018-2022 роки.

З інформацією щодо впровадження реформи галузі освіти у Нижньосірогозькому районі відповідно до нового Закону «Про освіту», змін до Закону України «Про загальну середню освіту», «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозького району на 2019 рік» перед депутатами виступив начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Стадніченко Л.Д.

З питання подальшого  використання нежилої будівлі, розташованої за адресою : смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 3 проінформувала завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Шевченко О.В.

Із зазначених питань надані рекомендації та прийнято відповідні рішення.

У роботі спільного засідання постійних комісій районної ради взяли участь: заступник голови районної ради Дашковський С.В.,  заступник голови районної державної адміністрації С`єдіна О.В., заступник головного лікаря центральної районної лікарні Непомняща Л.А.,  директор комунального закладу «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа» Гладун І.В., головний спеціаліст організаційного відділу райдержадміністрації Явоненко Л.І.

Інші новини

Інша мова