[metaslider id="473"]

В районі відбулись жалобні заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні

23 листопада 2019 року біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932 – 1933 років та політичних репресій відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Павлов П.С., заступники голови райдержадміністрації, селищний голова Грушко О.Ф., голова районної організації ветеранів війни та праці Шокарєв А.М., письменник та дослідник «Книги пам’яті» Безух Ю.В., представники трудових колективів підприємств, організацій та установ, громадськість.
Зі словами скорботи та вшанування пам’яті жертв голодоморів до учасників мітингу звернувся голова райдержадміністрації Павло Павлов.
Юрій Безух розповів про ті трагічні сторінки історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу та про страхи свідків, які боялися говорити про минуле того часу. Він закликав зберегти в серцях пам’ять про мільйони замучених предків і дбати, щоб ніколи не повторилося подібне лихо на нашій землі.

Хвилиною мовчання, запаленими свічками та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять про заморених голодом співвітчизників.

Інші новини

Інша мова