[metaslider id="473"]

Депутати за роботою

07 лютого  2019 року під головуванням депутата районної ради Степанова А.В. та у присутності голови районної державної адміністрації Павлова П.С. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів  та соціального розвитку  села, екології, охорони навколишнього природного  середовища та раціонального використання природних ресурсів; торгівлі, транспорту, зв’язку, будівництва і промисловості та житлово-комунального господарства.

Члени комісії заслухали   начальника комунальної установи „Балка Великі Сірогози“ Недобера С.М. про хід виконання районної програми „Балка Великі Сірогози“ та звіт комунальної установи  про проведену у 2018 році роботу і перспективний план роботи установи до 2020 року. Із зазначених питань перед депутатами виступив директор Іванівського                                                                       міжрайонного управління   водного господарства  Щербань В.І.

Також комісія розглянула звернення депутата районної ради Галушки Ю.О.  щодо ремонту дорожнього покриття дороги від села Дем’янівка до села Першопокровка за рахунок коштів цільового фонду „Дороги Сірогозщини“.

Інші новини

Інша мова