[metaslider id="473"]

У районі відзначили День працівників сільського господарства

15 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства в залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників полів сільськогосподарських підприємств, керівників та спеціалістів господарств – всіх тих, без кого неможливий розвиток аграрного сектору економіки.

Це свято традиційно підсумовує працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Павло Павлов. Він підбив підсумки сільськогосподарського року і наголосив, що цього року наші аграрії доклали максимум зусиль, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва в Нижньосірогозькому районі.

Голова районної ради Іван Яців щиросердно привітав присутніх зі святом, висловив вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегку повсякденну працю, побажав усім міцного здоров’я, щастя, успіхів,  рясних сходів та щедрих врожаїв.

Також до привітань долучилась в.о. начальника управління, заступник начальника, начальник відділу агропромислового розвитку управління економіки, агропромислового та регіонального розвитку районної державної адміністрації Юлія Володіна.

Звучали слова вдячності від керівництва району ветеранам сільського господарства, які багато років пропрацювали в агропромисловій сфері.

Очільники району вручили кращим представникам сільського господарства району спільні Почесні грамоти і Подяки Нижньосірогозької районної державної адміністрації та Нижньосірогозької районної ради та квіти.

Окрасою урочистостей став святковий концерт.

Інші новини

Інша мова