[metaslider id="473"]

22 січня в залі засідань районної ради відбулись урочистості в рамках відзначення Дня Соборності України.

На початку заходу присутнім було продемонстровано фільм – екскурс до історичних подій проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Голова райдержадміністрації Павлов Павло Семенович привітав присутніх зі святом, закликав до єдності та порозуміння у суспільстві на сучасному етапі та до спрямування всіх зусиль на відновлення миру в Україні.

У своєму вітальному виступі заступник голови районної ради Дашковський Сергій Вікторович зазначив, що сьогоднішнє свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. Побажав усім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих за соборність та незалежність України.

Під час заходу місцевому краєзнавцю, лікарю, поету, автору книжок про рідний край та історію його заселення  Безуху Юрію Валентиновичу було вручено Подяку голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Працівники комунального закладу «Нижньосірогозький районний Будинок культури» порадували присутніх своїми виступами.

На завершення урочистостей запросили всіх приєднатися до флешмобу «В єдності – наша сила» на площі біля пам’ятного знаку Тарасу Шевченку.

Інші новини

Інша мова