[metaslider id="473"]

ДЕПУТАТИ ЗА РОБОТОЮ

12 березня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення та з питань освіти, молоді і спорту, культури, гласності, зв’язків з політичними партіями та громадськими організаціями.

Депутати заслухали та обговорили інформації про хід виконання районних програм: боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки,  «Розвитку   людського   капіталу   Нижньосірогозького   району»   на

2017-2023 роки, про виконання районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2019 роки.

Члени постійних комісій внесли зміни до районних   програм: соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім`ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2020 роки; соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об`єднаних сил  та членів їх сімей на 2020-2022 роки; оздоровлення і відпочинку дітей влітку на 2016-2020 роки; програми щодо реалізації прав дитини в Нижньосірогозькому районі на 2018-2022 роки. Із зазначених питань погоджено відповідні проєкти рішень.

У роботі засідання постійних комісій районної ради взяли участь :  заступник голови райдержадміністрації С`єдіна О.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Альохіна Т.М., директор комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозька центральна районна лікарня» Нижньосірогозької районної ради Гомон Г.І., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Пашко І.В. завідувач сектору освіти райдержадміністрації Стадніченко Л.Д.

Інші новини

Інша мова