[metaslider id="473"]

Оголошення конкурсу на посаду керівників підприємств, установ та закладів

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу

«Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа»

   Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388 (зі змінами та доповненнями), 31 липня 2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального  закладу «Нижньосірогозька                   дитячо-юнацька спортивна школа».

          У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

          21 серпня  2020 року рішенням XLVII сесії районної ради сьомого скликання  № 1111 призначено на посаду директора комунального закладу

«Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа»                                                          Гладуна Ігоря Вікторовича.

 

Протокол

 

 


Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади
директора комунального закладу
«Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа»

 1. Відповідно до рішення ХLV сесії районної ради сьомого скликання від 15 травня 2020 року № 1073 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади   директора комунального закладу «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа».
 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

–  біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–  перспективний план розвитку закладу;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації;

– заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

– підтвердження подання декларації особи за минулий рік;

– рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю «Фізична культура і спорт» та ступенем бакалавр, спеціаліст або магістр, стаж роботи у закладах та організаціях фізкультурно-спортивної спрямованості не менше  трьох років.
 2. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, каб. № 19, телефон для довідок  2-16-34.

Протокол № 3 засідання конкурсної комісії з додатками

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з додатками

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з додаткамиДодаток

до наказу сектору освіти районної державної адміністрації

від 14.01.2020 № 5

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Нижньосірогозького опорного закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради Херсонської області

 

Сектор освіти Нижньосірогозької районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Нижньосірогозького опорного закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради Херсонської області.

Місце знаходження закладу: Херсонська область, Нижньосірогозький  район, смт Нижні Сірогози, вулиця Височина, 6.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту та  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007 №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду керівника закладу може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають Мізюк Наталії Анатоліївні,  уповноваженій особі, головному спеціалісту сектору освіти Нижньосірогозької районної державної адміністрації  (смт. Нижні Сірогози, вул. Височина, 8 каб. № 4) наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник. Документи подають особисто.

Строк подання документів для участі у конкурсному відборі триватиме з 15 січня по 07 лютого  2020  року.

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

– перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

– приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

– оприлюднює на офіційних веб-сайтах Нижньосірогозької  районної ради, Нижньосірогозької  районної державної адміністрації та закладу загальної середньої освіти перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування не пізніше 5 робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір на посаду директора Нижньосірогозького опорного закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради Херсонської області буде проведено 25-26 лютого 2020 року за адресою: cмт Нижні Сірогози,  вул. Височина, 8, каб. № 1.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

– перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року   № 988-р;

– перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перевірка знання законодавства проводиться у формі письмового тестування. Перелік питань, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань розробляється і затверджується наказом завідувача сектору освіти Нижньосірогозької районної державної адміністрації  та оприлюднюються на веб-сайтах Нижньосірогозької  районної ради, Нижньосірогозької  районної державної адміністрації та закладу загальної середньої освіти.

Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу або визначає конкурс таким, що не відбувся.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Довідки за телефоном:  0959310034, (05540) 2 13 73

 

 

Завідувач сектору освіти

районної державної адміністрації                                    Леонід СТАДНІЧЕНКО

 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6


Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу

«Нижньосірогозька школа естетичного виховання»

 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388 (зі змінами),                            21 жовтня 2019 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання».

У конкурсному відборі взяли участь два претенденти.

За результатами розгляду перспективного плану розвитку комунального закладу, що були надані учасниками конкурсного відбору, переможцем конкурсного відбору  визнано Іванову Аллу Іванівну.

12 грудня 2019 року рішенням XХХІХ сесії районної ради сьомого скликання  № 988 Іванову Аллу Іванівну призначено на посаду директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання».

 

Протокол


Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

директора комунального закладу

«Нижньосірогозька школа естетичного виховання»

 

 1. Відповідно до рішення ХХХVІ сесії районної ради сьомого скликання              від 22 серпня 2019 року № 927районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання».
 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

– біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–  перспективний план розвитку закладу;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації;

– заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

– підтвердження подання декларації особи за минулий рік;

– рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  освіта  вища  (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи у сфері культури або педагогічної роботи не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

4. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл.,                  смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, каб. № 19,  телефон для довідок  2-16-34.


Інформація про результати конкурсного відбору на посаду завідувача Нижньосірогозької ЦРА № 35

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади КНП Нижньосірогозький ЦПМСД


Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

директора коммунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

 1. Відповідно до рішення ХХІVсесіїрайонної  ради VІІ скликання від 30 травня  2018 року  № 888 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора коммунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги».
 2. Для участіуконкурсі претенденти подають такі документи:

–    копію паспорта громадянина України;

–  письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

–    автобіографію;

–  копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

–    згоду на обробку персональних даних ;

–  конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

–   довідку МВС про відсутність судимості;

–  медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

–  попередження стосовно встановлених Законом України  “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

–   заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

–   підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та подальшою спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я», економіка підприємств. Стаж роботи не менше 3-х років  за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.
 2. Документиприймаютьсяпротягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози,                         вул. Садова, 7, каб. № 19,  телефон для довідок  2-16-34.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

завідувача Нижньосірогозької центральної районної аптеки № 35

 1. Відповідно до рішення ХХХІV сесії районної  ради VІІ скликання від 30 травня 2018 року  № 889 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Нижньосірогозької центральної районної аптеки № 35.
 2. Для участіу конкурсі претенденти подають такі документи:

–    копію паспорта громадянина України;

–  письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

–    автобіографію;

–  копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

–    згоду на обробку персональних даних ;

–  конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

–   довідку МВС про відсутність судимості;

–  медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

–  попередження стосовно встановлених Законом України  “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

–   заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

–   підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів: Повнавища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Фармація”, спеціальністю “Фармація”. Проходження інтернатури за фахом “Провізор загального профілю”. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката провізора-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.
 2. Документиприймаютьсяпротягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози,                         вул. Садова, 7, каб. № 19,  телефон для довідок  2-16-34.

 


Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади головного лікаря

комунального некомерційного підприємства

«Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 22 листопада 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

07 грудня  2018 року рішенням XХХ сесії районної ради сьомого скликання  № 795 призначено на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тур Катерину Іванівну.

Протокол

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

головного лікаря коммунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 1. Відповідно до рішення ХХVIІІ сесії районної ради VІІ скликання від 26 вересня 2018 року  № 759 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря коммунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги».
 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

–  біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–  перспективний план розвитку підприємства;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

– рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю. Стаж роботи за лікарською спеціальністю для головного лікаря комунального некомерційного підприємства за напрямом підготовки «Медицина» – 7 років, а за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – 5 років.
 2. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, каб. № 19, телефон для довідок  2-16-34.

 

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунальної установи

«Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 22 травня 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

22 червня 2018 року рішенням XХVІ сесії районної ради сьомого скликання  № 707 призначено на посаду директора комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бородіну Людмилу Павлівну.

 

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозької

районної комунальної установи

«Балка Великі Сірогози»

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 23 квітня 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади начальника

Нижньосірогозької районної комунальної установи «Балка Великі Сірогози».

У конкурсному відборі приймали участь два конкурсанта.

07 травня 2018 року рішенням XХV сесії районної ради сьомого скликання № 661 призначено на посаду начальника Нижньосірогозької районної комунальної установи «Балка Великі Сірогози» Недобера Сергія Миколайовича з 08 травня 2018 року.

Протокол

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

директора комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (наданна соціальних послуг)»

 

 1. 1. Відповідно до рішення ХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 30 березня 2018 року  № 633 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
 2. 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

–  біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–  перспективний план розвитку установи;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

– рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

 1. 3. Загальні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи на керівній посаді не менше 5 років.
 2. 4. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, телефон для довідок 2-16-34, 2-19-40.

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади головного лікаря

Нижньосірогозької центральної районної лікарні 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 26 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади головного лікаря Нижньосірогозької центральної районної лікарні.

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 621 призначено на посаду головного лікаря Нижньосірогозької центральної районної лікарні Гомона Геннадія Івановича.

Протокол

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу

«Нижньосірогозька центральна районна бібліотека» 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 27 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Нижньосірогозька центральна районна бібліотека».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 631 призначено на посаду директора комунального закладу «Нижньосірогозька центральна  районна бібліотека» Тверду Олену Аркадіївну.

Протокол

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу

«Нижньосірогозька школа естетичного виховання»

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 06 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 630 призначено на посаду директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання» Пірогову Світлану Анатоліївну.

Протокол

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади завідувача комунальної установи

«Нижньосірогозький районний методичний кабінет» 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 06 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 629 призначено на посаду завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет» Голобородову Марину Миколаївну.

Протокол

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи

«Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з

обслуговування закладів культури» 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 06 лютого 2018 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури».

У конкурсному відборі взяв участь один претендент.

30 березня 2018 року рішенням XХІV сесії районної ради сьомого скликання  № 628 призначено на посаду начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури» Булгакову Клавдію Іванівну.

Протокол

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

начальника Нижньосірогозької районної комунальної установи 

«Балка Великі Сірогози»

 

 1. Відповідно до рішення ХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 30 березня 2018 року  № 635 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозької районної комунальної установи  «Балка Великі Сірогози».
 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

–  біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–  перспективний план розвитку установи;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

– рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  вища освіта ступеня магістра або спеціаліста, за напрямком: екологічна, агрономічна, юридична, економічна (бухгалтерський облік та аудит, фінанси), економіка підприємств, інженерна.

Стаж роботи на керівній посаді не менше  3  років.

 1. Документи приймаються до 20 квітня 2018 року (включно) за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, телефон для довідок  2-16-34, 2-19-40.

 

ПРОТОКОЛ засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет»

 

ПРОТОКОЛ засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури»

 

ПРОТОКОЛ засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання»

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

головного лікаря Нижньосірогозької

центральної районної лікарні

 1. Відповідно до рішення ХХІІ сесії районної ради VІІ скликання від 20 грудня 2017 року  № 573 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Нижньосірогозької центральної районної лікарні.
 2. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

–  біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–  перспективний план розвитку закладу;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

– рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю. Стаж роботи за лікарською спеціальністю для головного лікаря центральної районної лікарні за напрямом підготовки «Медицина» – 7 років, а за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – 5 років.
 2. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, телефон для довідок 2-16-34, 2-19-40.

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району»

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 15 грудня 2017 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади начальника комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району».          У конкурсному відборі взяв участь один претендент.         20 грудня 2017 року рішенням XХІІ сесії районної ради сьомого скликання  № 572 призначено на посаду начальника комунальної установи «Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району» Порядіну Ольгу Володимирівну.

Протокол засідання комісії з проведення конкурсного відбору

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад комунальних закладів та установ, що належать до спільної власності територіальних громад району

 1. Відповідно до рішення ХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 22 листопада 2017 року № 536 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1.1. Завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет»;

1.2. Начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури»;           1.3. Директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання»;

 1. Для участі в конкурсі претендент подає такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

–  біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–  перспективний план розвитку закладу/установи;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

– рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

 1. Загальні вимоги до посад:

3.1. Завідувача комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет» – повна вища педагогічна освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст), стаж роботи в системі освіти не менше 10 років, на керівній посаді – не менше – 3-х років;

3.2. Начальника комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури» – повна вища або базова вища фахова (магістр, спеціаліст або бакалавр),  стаж роботи за фахом на керівній посаді – не менше –  2-х років;

3.3. Директора комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання» – повна вища або базова вища фахова освіта (магістр, спеціаліст або бакалавр), стаж роботи за фахом на керівній посаді – не менше –  2-х років.

 1. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, телефон для довідок  2-16-34, 2-19-40.

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника  комунальної установи « Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району» 

Відповідно до рішення ХX сесії районної  ради VІІ скликання від 28 вересня 2017 року № 509 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника           комунальної установи « Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району» .

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

–  біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

–  копію військового квитка (для військовослужбовців або  військовозобов’язаних);

–  перспективний план розвитку установи;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

– рекомендації та інші документи на його розсуд (додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації ).

Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст), стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 5 років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози,                         вул. Садова, 7, районна рада, кабінет 18.,телефон для довідок  2-16-34, 2-19-40.

 

 


Протокол №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу “Нижньосірогозький будинок культури”

Детальніше …


 

 

Інформація про результати конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозького районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп»

 

Керуючись Порядком призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Нижньосірогозького району та Порядком проведення конкурсного відбору керівників, затверджених рішенням XVI сесії районної ради сьомого скликання від 28 березня 2017 року № 388, 06 червня 2017 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозького районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп».

У конкурсному відборі взяли участь два претенденти.

За результатами розгляду фінансового плану підприємства (розвитку підприємства), що були надані учасниками конкурсного відбору, переможцем конкурсного відбору було визнано Чурсінова Олександра Григоровича.

22 червня 2017 року рішенням XVIII сесії районної ради сьомого скликання  № 441 Чурсінова Олександра Григоровича призначено на посаду начальника Нижньосірогозького районного сільського комунального підприємства «Райсількомунгосп».

 

Протокол засідання комісії з конкурсного відбору

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Нижньосірогозького районного сільського коммунального підприємства «Райсількомунгосп»

 1. Відповідно до рішення ХVІ сесії районної  ради VІІ скликання від 28 березня 2017 року  № 389 районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника

Нижньосірогозького районного сільського коммунального підприємства «Райсількомунгосп».

 1. Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі;

–  письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

–  біографічну довідку (резюме);

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

–  копію військового квитка (для військовослужбовців або  військово – зобов’язаних);

–  проект фінансового плану підприємства;

– належним чином завірені: копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;

– рекомендації та інші документи на його розсуд.

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації тощо).

 1. Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр або спеціаліст), стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 5 років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
 2. Документи приймаються протягом місяця з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 74701, Херсонська обл., смт Нижні Сірогози,                         вул. Садова, 7, телефон для довідок  2-16-34, 2-19-40.
Інша мова